Endermologia

Endermologia Integral  bazuje na tradycyjnej metodzie masażu podciśnieniowego, lecz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Możliwość idealnego ustawienia parametrów do Państwa potrzeb sprawia, że już po kilku zabiegach widoczne są zdumiewające rezultaty, a wszystko to bezinwazyjnie i całkowicie bezboleśnie.

Zabieg polega na wykonaniu precyzyjnego masażu mechanicznego z użyciem podciśnienia.

Urządzenie Endermologie Integral posiada specjalną głowicę, która za pomocą sterowanych rolek działa na każdy zasysany fałd skórny, rolując go od wewnątrz i na zewnątrz. Stałe lub rytmiczne podciśnienie intensywnie stymuluje skórę, wzmaga krążenie oraz pobudza metabolizm.

Precyzyjnie przeprowadzony zabieg endermologii przynosi wiele korzyści, czego przykładem są między innymi:

modelowanie sylwetki – rozbicie tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała sprawia, że można nie tylko wyszczuplić sylwetkę w ogólnym rozumieniu, lecz także wymodelować ją w pożądany sposób,

ujędrnianie skóry – poprawa gęstości wiotkiej skóry za pomocą endermologii to pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za prawidłowe napięcie oraz jędrność,

redukcja cellulitu – podskórna tkanka tłuszczowa odkładająca się najczęściej na brzuchu, udach oraz pośladkach może być skutecznie zredukowana lub usunięta również za pomocą masażu podciśnieniowego tym specjalistycznym urządzeniem.

Cena za 1 zabieg (czas 45 minut) 110 zł